Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Njolla gjaku, monedha dhe cakmakë, çfarë la pas sherri mes dy shtetasve sirianë në Tiranë

Një sherr i fortë u raportua mbrëmjen e sotme në Tiranë, konkretisht te Rruga e Elbasanit.

Janë dy shtetas sirianë ata që janë përfshirë në konflikt. Ata madje kanë përdorur dhe thikat duke i shkaktuar plagë njëri-tjetrit.

Njera prej thikave te perdorura eshte gjetur ne trotuar ndersa tjetra po kerkohet ne lulishten prane lumit te Lanes.

Ne vendin e ngjarjes, vec njollave te gjakut, dallohen edhe disa monedha dhe nje cakmak. Dy djemte e rinj te gjakosur dhe te shtrire ne trotuar jane transportuar drejt spitalit me autoambulanca

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.