Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Sherr në Tiranë, të rinjtë godasin me sende të forta njëri-tjetrin

Një sherr i fortë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës, ku dy të rinj janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin.

Sikur të mos mjaftonte përdorimi i forcës, të rinjtë kanë marrë në ndihmë edhe sende të forta me të cilat janë goditur.

Konkretisht, sipas njoftimit të policisë, shtetasi me inicilaet H.H, 21 vjeç ka goditur me sende të forta një tjetër shtetas rreth 23 vjeç, i cili nuk është identifikuar.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.03.2021, në bulevardin “Bajram Curri”, shtetasi me iniciale H. H., 21 vjeç, është konfliktuar me sende të forta me një shtetas tjetër ende të paidentifikuar rreth moshës 23-vjeç, ku kanë marrë dëmtime të lehta.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.