Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kush është i riu që u përplas me Rudina Hajdarin, i arrestuar më parë në protesta (EMRI+FOTO)

Në takimin e zhvilluar sot nga Rudina Hajdari në shkollën “Shejnaze Juka” në Shkodër me nxënës e mësues të kësaj shkolle, u shënua një incident.

Njëri prejt të pranishmëve i tha deputetes se ajo nuk e njihte Azem Hajdarin dhe se ishte një turp kombëtar pasi ishte bërë shtojcë e Edi Ramës.

Burime për Faxweb.al zbuluan se i riu që u përplas me Rudina Hajdarin është Fatjon Mani, anëtar i FRPD në Shkodër.

Gjithashtu, bëhet e ditur se Fatjon Mani është ndaluar dy herë nga policia gjatë protestave të shumta të këtij viti dhe nuk ishte nxënës në shkollën “Shejnaze Juka”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *