Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

“Ishte në mbrojtje ekstreme prej 10 ditësh nga Policia”, Berisha plas “bombën”: Atentati për Kepin e Rodonit

Një deklaratë e fortë është bërë nga ish-kryeministri, Sali Berisha teksa ka thënë se eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt të Ramës dhe mafies së tij në Kepin e Rodonit.

Sipas Berishës i cili i referohet një mesazhi të mbërritur në adresë të tij nga një qytetar, prokuria prej dhjetë ditësh e kishte në mbrojtje prokurorin Arjan Ndoja të cilin e quan armik të Edi Ramës.

Reagimi i plotë:

Eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt te Rames dhe mafies se tij ne Kepin e Rodonit.

Policia prej 10 ditesh e kishte ne “mbrojtje” prokurorin armik te Edvinit!

Akuza te renda per Edvin Mafine per atentatin kunder prokurortit Ndoja! sb

Doktorr prokurori Ndoja esht viktime e mafjes se kepit te Rodonit me ne krye vet Edi Ramen.Ai prej me se 10 ditesh ishte ne mbrojtje te shkalles me te larte te policise e cila me sa duket kishte marre detyre te realizoj “masen ekstreme”
qe njoftoj vet Edi Rama ne paralment prandaj ju keni shume te drejte kur shkruani se atentatin e beri mafja qevetitar,kjo situate nuk mund te vazhdoje me keshtu !Kryebanditi me mekembesin e tij lilipud kercenimet qe bene para dy javeve i realizuan me atentatin sot.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *