Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Këngëtarët të shohin nga ndërtimi”, reagon ministrja Denaj pas deklaratës që ndezi rrjetin

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave Anila Denaj ka reaguar në lidhje me deklaratën e saj gjatë një interviste, ku shprehej se edhe këngëtarët të shohin nga ndërtimi, gjë që nxiti mjaft arstistë të reagonin.

Denaj sqaron se “mbetem me shpresën se komentet, që shtrembërojnë kontekstin nuk janë pjesë e kohës së humbur sot për asnjë nga ne.”

Reagimi i plotë

Të nderuar artistë të çdo fushe, që në çdo kohë na përcillni emocione.
Ju ftoj të dëgjoni të plotë deklaratën time si Ministre në emisionin e mëngjesit, të gazetarit Enkel Demi.

Duke shpresuar, që arti juaj të mos rreshtë kurrë së transmetuari në ambiente të hapura apo në platformat online, siç po ndodh sot në këtë kohë të COVID, mbetem me shpresën se komentet, që shtrembërojnë kontekstin nuk janë pjesë e kohës së humbur sot për asnjë nga ne.
Përqafime 🤗

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *