Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksioni ‘blic’ në Vlorë, kapet drogë ‘çokollatë’. Në pranga 3 persona

Detaje të reja dalin nga aksioni i forcave operacionale në Vlorë, i cili u zhvillua ditën e sotme.

Burime bëjnë me dije, se janë sekuestruar një sasi drogë çokollatë, por pa detaje cfare sasie. Ndërsa mësohet se në pranga kanë rënë 3 persona si dhe sekuestrohen 2 automjete. Policia nuk ka dhënë informacione të mëtejshme.

Aksion i policisë së Vlorës është mbështetur nga forca të ardhura nga Tirana, RENEA, dhe u zhvillua në zonën e Skelës.

Punonjësit e rendit u shfaqèn me maska, dhe skena të denja për filma aksion.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *