Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Video/ Policia terror në mes të Vlorës, operacion me maska te “Skela”, arrestohen disa persona

Policia “terror” në mes të qytetit të Vlorës, teksa punonjësit e rendit janë shfaqur me maska, dhe skena të denja për filma aksion.

Aksion i policisë së Vlorës është mbështetur nga forca të ardhura nga Tirana, RENEA, dhe po zhvillohet në zonën e Skelës.

Gazetarja e Fax News Afrovita Hysaj raporton se ka disa persona të shoqëruar, identiteti i te cilëve nuk bëhet ende i ditur.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *