Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Zjarr në Orikum, kërcënohen banesa dhe biznese. Flakët përparojnë drejt Pashalimanit

Një kullotë është përfshirë ditën e sotme nga zjarri në Orikum në dalje të qytetit, në rrugën që të çon në Pashaliman.

Zjarri është përhapur më shpejtësi nga era e fortë.

Sipas gazetares së Fax News, Afrovita Hysaj, pranë zjarrit që ka përfshirë kullotën gjenden banesa dhe biznese.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme në kullotë.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *