Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetShowBizTe FunditTe Gjitha

Zgjedhjet në PD, nesër për kryetarin e ri voton edhe Lek Plepi

Lek Plepi këngëtari nga Shkodra, i cili me batutat e tij  është kthyer tashmë në një “fenomen” shqiptar, por ajo që nuk dihej është se ai është anëtar i Partisë Demokratike dhe nesër do të votojë në zgjedhjet për kryetarin e kësaj partie.

Në rrjete sociale, fotoja me emrin e Lek Plepit, po përdoret për të treguar edhe një lloj lidhje mes personazheve që do votojnë dhe rezultatit që do të dalë.

Ndërkohë që ditën e nesërme demokratët do të kenë mundësi të zgjedhin kryetarin e tyre të ri për 4 vitet e ardhshme.

Gara në Partinë Demoratike do të zhvillohet mes dy kandidatëve, Lulzim Basha dhe Eduard Selami. (S/SH/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *