Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Yuri Kim heq ‘kostumin zyrtar’ në Gjirokastër, foto mes luleve dhe qytetarëve

Ambasadorja Yuri Kim ndodhet në një vizitë jozyrtare në Gjirokastër ku ka vizituar vendet më të njohura të këtij qyteti.

Në foton e postuara së fundmi në Instagram, Ambasadorja duket e ‘zhveshur’ nga kostumi zyrtar dhe tepër e lumtur teksa pozon mes luleve dhe midis qytetarëve.

“Ditë magjike në Gjirokaster, me një vizitë në kala dhe Kishën e Fjetjes së Theotokos në Labovë e Kryqit. Pjesa më e mirë ishte fotografimi nga miqtë e rinj në Pazarin e Vjetër!” shkruan Kim.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.