Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Kishin marrë me qera vilën në qendrën historike, Pòlicia e Vlorës ju prísh ‘rehatinë’ klándestinëve

Një grup klándestinësh janë pikasur dhe ndaluar nga blutë e Vlorës pasi kishin hyrë në vendin tonë në mënyrë të páligjshme. Faxweb.al mëson se ata ishin strehuar brenda një vile në qendën historike të qytetit.

Mësohet po ashtu se kanë qenë banorët e lagjes që kanë njoftuar pòlicinë e cila ka mbërritur dhe i ka shoqëruar në Kòmisariatin e Vlorës.

Klándestinët kishin disa ditë që qëndronin në qytet dhe kishin marrë një objekt me qera për të jetuar, konkretisht vendin në të cilin u kapën ditën e sotme.


(F.GJ/FAXWEB.AL)

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *