Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Vjen ’50 hijet e Grey 3′, kur shfaqet në kinema

Episodii i  fundit i trilogjisë “50 hijet e Greit” pritet të dalë në kinema në datën 8 shkurt.  Ndryshe nga dy filmat e parë  në këtë të tretë  martohen dy personazhet kryesorë, të cilët kurorëzojnë historinë e tyre, të nisur krejtësisht si një aventurë.

Aktorja protagoniste Dakota Xhonson shpjegon momentet e sikletshme gjatë xhirimeve të skenave erotike.

27-vjeçarja e cila interpreton rolin e Anastasia Still, rrëfen se përpara skenave të nxehta të filmit, bën stërvitje, konsumon gjithmonë pak Uiski dhe karamele për të qenë më sensitive  në rolin e saj. (J.V/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *