Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vjedhje në kohë rekord, grabitet argjendaria e kunatit të Bashkim Finos, hajdutët marrin gjëra më vlerë dhe miliona lekë

Një argjendari në qytetin e Librazhdit ka rënë pre e grabitësve me maska. Bëhet me dije se persona ende të paidentifikuar rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm kanë hyrë në argjendari dhe kanë marrë sendet me vlerë.

Vjedhja e dyqanit të argjendarisë në pronësi të Skënder Xhanit, i cili është kunati i ish kryeministrit dhe deputetit socialist Bashkim Fino. Sipas të njëjtave burime, vjedhja është kryer në kohë rekord.

Dyshohet se grabitësit kanë vepruar sipas një plani të parapërgatitur duke i kryer veprimet me shpejtësi dhe kanë arritur të merrnin gjithçka kishin si objektiv.

Për të realizuar vjedhjen ata më herët janë futur në shtëpinë e biznesmenit, ku kanë marrë çelsat e argjendarisë dhe më pas janë futur te biznesi ku ka marrë çfarë kanë mundur.

Paraprakisht nuk ka të dhëna për vlerën e mallit të grabitur në këtë argjendari nga më të mëdhatë e këtij qyteti.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close