Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Vittorio Sgarbi përpihet nga dallgët në Palasë të Vlorës, erdhi për pushime bashkë me të bijën

Vittorio Sgarbi ka rrezikuar të mbytet ndërsa po lahej në Palasë të Vlorës së bashku me të bijën. Për pak sekonda ai është zhdukur nga dallgët por ka qenë kjo e fundit dhe roja bregdetare që i kanë ardhur në ndihmë.

Sgarbi, i njohur dhe si mik i kryeministrit Rama ka mbërritur në Shqipëri ditën e djeshme për një tur turistik.

Në video dallohet qartë kritiku i cili përpiqet të futet në thellësi për tu larë në ujërat e detit Jon, por në një moment ‘përpihet’ nga dallgët e forta. Menjëherë i ka ardhur në ndihmë e bija dhe rojet bregdetare duke e nxjerrë Sgarbin në breg dhe nga pamjet duken mjaft të trembur të dy.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *