Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Video virale/ Futbollisti magjeps tifozët, goli spektakolar vjen nga 60 metra largësi

Ndodhej në mbi 60 metra largësi dhe mungesa e vëmendjes së portierit të skuadrës kundërshtare, por edhe goditja e saktë, i dha mundësinë të shënonte golin spektakolar futbollistit Connor McDermott.

Në ndeshjen Cliftonville-Warrenpoint Toën, në kampionatin irlandez McDermott magjepsi tifozët në shkallët e stafiumit si dhe dhe lë pa fjalë shokët e skuadrës. Ndërkohë goli i tij i rrallë shumë shpejt u bë viral në rrjetet sociale.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close