Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO tronditëse: Babai i çmendur rreh vajzën e vogël, vetëm se ajo s’dinte të ecte

Këto janë pamjet tronditëse kur një baba i çmendur godet me shuplaka vajzën e tij të vogël pasi mund të qëndronte në këmbë.

Fill pas publikimit të videos në rrjetet sociale Yousif Alqutai, 40-vjeç që jeton në Arabinë Saudite është arrestuar nga policia.

Në anën tjetër Alqutai insiston se videoja është bërë shumë kohë më parë, dhe pretendon se është penduar për një veprim të tillë.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.