Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Trafik dhe mosrespektim masash, qytetarët ‘vërshojnë’ në bregdetin e Durrësit

“Det” makinash këtë të dielë në qytetin e Durrësit, e specifikisht në zonën e plazhit.

Temperaturat gjithnjë në rritje dhe moti me diell kanë bërë që qytetarët durrsakë dhe vizitorët kryesisht nga Tirana të zgjedhin qytetin bregdetar të Durrësit për të kaluar këtë të diel.

Baret dhe restorantet buzë detit kanë qenë të mbipopulluara, pa respektuar asnjë masë anti-Covid.

Kjo fundjavë ka sjellë një përmirësim të motit, prandaj të shumtë kanë qenë qytetarët që kanë zgjedhur të pushojnë për fundjavë pranë bregut të detit.

Sic mund të shihet dhe nga videot e mëposhtme, ‘vërshimi’ i qytetarëve drejt Durrësit ka sjellë me vete dhe një trafik të dendur.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.