AktualitetFlashKosovaPolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Situata zgjedhore në Kosovë, plas sherri mes të ftuarve në studio. Moderatori ndërpret emisionin

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ndodhi pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar. Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.

PRESSING

PRESSING

Publiée par T7 sur Mercredi 11 septembre 2019

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *