Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Shikoni ‘bòmbën’ e Benzema, Reali barazon shifrat

Machester City-Real Madrid  dhe Juventus-Lyon nisin menjëherë me gola, teksa fillimisht ishte Varane ai që i dhuron ekipit të Guardiolas mundësinë për të shënuar me një gafë trashanike.


Nuk ka vonuar shumë dhe Real Madrid ka gjetur golin e barazimit ndaj Manchester City me bomberin Benzema, që pasi e nisi aksionin dhe pasimin filtrues, arriti ta finalizojë me kokë! “Galaktikët” rikthehen në gare.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *