Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Sa doli KÇK-ja, ra trafiku në Tiranë”, Veliaj gjen shkakun: Nuk është problemi me rrugët

Trafiku është një problem ende i pazgjidhur për kryeqytetin, ndërkohë që në ditë me shi qytetarët duhet që të mendohem mirë nëse do të lëvizin me makinë.

Ditën e sotme kanë mjaftuar vetëm pak orë shi dhe në akset kryesore të Tiranës, është bllokuar qarkullimi për një kohë të gjatë, duke krijuar një shumë trafik dhe kaos tekdrejtuesit e mjeteve.

Mirëpo kryebashkiaku Erion Veliaj, nuk mendon se trafiku është një problem tashmë në qytet, pasi me fillimin e zbatimit të Paktës Anti-KÇK, ka rënë trafiku në Tiranë.

“Një pjesë e trafikut në Tiranë është kot. Xhiro kot që të shohim makinën e re! Sa doli KÇK- ja që të kap dhe të pyet kujt e ke makinën ma trego i çik faturën shkuan të gjithë këto cubat dhe lacat në vrimën e miut dhe ra trafiku në Tiranë. Është këtu problemi nuk ka të bëjë fare më rrugët.”- ka deklaruar Veliaj.

 

View this post on Instagram

 

Aaa shi shi kryellumi 😂

A post shared by Brryli Broadway (@brryli.broadway) on

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *