Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Rama ik” tifozët brohorasin në grup, i prishin festën kryeministrit

Shqipëria pret mbrëmjen e sotme Francën, kampione të Botës, në një ndeshje të veçantë, ku inaugurohet edhe stadiumi i ri Kombëtar.

Stadiumi i tejmbushur me tifozë si shkak edhe për ceremoninë e inagurimit por edhe se përballemi me kampionët e Botës, duket se e ka pritur kryeministrin me një surprizë të hidhur.

Tifozët shqiptarë kanë zgjedhur që ti prishin festën kryeministrit Edi Rama, i cili u shfaq në stadium që bashku me bashkëshorten Linda Rama dhe djalin Zaho.

Një grup tifozësh është dëgjuar nga shkallët e stadiumit me thirrjet “Rama ik”, duke  brohoritur në turmë kundër kreut të qeverisë.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *