Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Po bënte twerk para pasqyrës, vëllai godet në befasi këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha , përveç aftësisë për të kënduar ka treguar se është një performuese e mirë dhe në kërcim.

Ajo vazhdimisht poston në rrjetet sociale video ku tregon se e dashuron kërcimin e sidomos twerk-un. Dje këngëtarja ka qenë në shtëpi duke kërcyer para pasqyrës dhe duke bërë twerk. Në ato momente në shtëpi ishte edhe vëllai i saj, i cili gjithashtu është ngritur dhe ka filluar të kërcejë.

Por gjatë kohës kur Bebe Rexha bëntë tëerk para pasqyrës, vëllaj e ka goditur me jastëk, duke krijuar një situatë komike midis tyre.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *