Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Në Australi ndodh mrekullia, nisin reshjet e shiut, shihni gëzimin e zjarrfikësve

Pas ditësh me radhë në luftë me flakët, një lajm i mirë vjen më në fund nga Australia. Në Uellsin e Ri Jugor kanë nisur reshjet e shiut dhe zjarrfikësit e grupet e shpëtimit nuk mund të ishin më të lumtur sesa kaq.

Kevin Valdiviezo, pjesë e ekpieve të shpëtimit, ka postuar në “Twitter” një video që tregon nisjen e reshjeve të shiut dhe lumturinë e zjarrfikësve. “Zot, je i mrekullueshëm”, shkruhet sipër videos.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *