Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Mike Tyson i rikthehet stërvitjes, ja kush do të jetë kundështari i tij

Ish-legjenda e boksit, Mike Tyson do të jetë pjesë e një dokumentari të Discovery Channel të titulluar “Tyson kundër Peshkaqenëve”. Iron Mike, në moshën 54 vjeçare ka habitur të gjithë me fizikun e tij dhe stërvitjen që bën së fundmi duke na kujtuar kohët e kampionit.

Tyson, i cili ka qenë kampion i padiskutueshëm bote për peshat e rënda nga viti 1987 në 1990, dukej në formë për promon e parë të dokumentarit. Duke u përgatitur për “luftën”, Tyson shfaqet duke thyer një kafaz peshkaqenësh dhe më pas ndan në dysh një sërf.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *