Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Këngëtarja e njohur vdes në skenë, tmerrohen spektatorët

Një këngëtare dhe kërcimtare e talentuar e popit humbi tragjikisht jetën pasi u godit nga një pajisje piroteknike para fansave të saj që u tmerruan.

Joana Sainz, 30 vjeç, po performonte me Orkestrën Super Hollywood të Spanjës lënda piroteknike shkoi tmerrësisht gabim.

Një fishek piroteknik shpërtheu në barkun e këngëtares duke i dhënë pasoja fatale ndërkohë, rreth 1.000 spektatorë që shikuan shfaqjen gjatë fundjavës në qytetin e vogël Las Berlanas, në veri-perëndim të Madridit u tmerruan nga pamjet.

Perdja u ul shpejt, pasi këngëtarja e dëmtuar ra në dysheme, por ndërkohë një mjek që rastësisht ndodhej në turmë ndërhyri për ti ardhur në ndihmë pavarësisht se përpjakja e tij ishte e kotë.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *