Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

(Video) Ish-Pedagogu sherr me Nikollën: Ti je mësuese matematike, nuk di çfarë është mesatarja

Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla gjatë takimit që ka zhvilluar me studentë dhe pedagogë në Universitetin e Vlorës, ka patur një incident me një ish-pedagog.

Siç shihet dhe me videon  e siguruar nga Faxweb.al, ish-pedagogu, Krenar Brahimaj, i drejtohet ministres kur ajo po dilte nga salla me fjalët:

“Nga çdo gjë tjetër, dhe nga një shef departamenti që nuk di ç’është mesatare. Ja, ju jeni mësuese matematike. Thuajeni çik si bëhet mesatarja e dy numrave.”

Nuk dihet arsyeja e incidentit mes ish-pedagogut 

(F.G/Faxweb)

Ndiqni videon e mëposhtme:

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *