Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Gòditja e Ronaldos bën portierin të fluturojë, por topi është aq i ‘pèrbindshëm’ sa… gjen rrjetën

Juventusi ka gjetur edhe golin e dytë me protagonist të zakonshim: njeriu Champions, Cristiano Ronaldo!

Portugezi ka lëshuar një silurë me të majtën dhe portieri i Lyon, Lopez, edhe pse ka fluturuar nuk e ka arritur dot… Super Ronaldo!

Machester City-Real Madrid  dhe Juventus-Lyon nisin menjëherë me gola, teksa fillimisht ishte Varane ai që i dhuron ekipit të Guardiolas mundësinë për të shënuar me një gafë trashanike

Juventusi ka arritur të gjejë golin e barazimit me Cristiano Ronaldo nga penalltia, ashtu si Depay… Pikërisht holandezi preku topin me dorën e majtë në barrikadë duke e devijuar dhe arbitri pasi u konsultua me VAR i dha karton të verdhë dhe 11-të metërsh për bardhezinjtë!

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *