Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Familja nga Vlora nuk njeh limite, pas shëtitjes në parkun e Llogarasë të mbuluar nga bora, i ‘fut’ një të larë në det në brigjet e Jonit

Në një ditë që temperaturat kanë rënë ndjeshëm dhe të gjithë po turremi drejt ambienteve të ngrohta, kjo familje vlonjate zgjedh një mënyrë ndryshe për të kaluar fundjavën.

E gjithë familja, përfshirë edhe fëmijët pas shëtitjes në borën e Llogorasë kanë zgjedhur të provojnë edhe ujin e detit.

Dimri dhe deti për vlonjatët është një lidhje e ngushtë që e shikojmë shpesh, por fakti që tashmë edhe fëmijët po guxojnë të mposhtin temperaturat e ulëta e të lahen në këto ditë të ftohta shihet për herë të parë.

Epo kjo dihet, Vlora është e detit, e vlonjatët dinë ta shijojnë detin në çdo kohë.

Në video është sportisti i ‘Taekwondo-së’ Përparim Kamberi me familjen.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *