AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video epike/ “A të qaj 5 minuta” nuk është asgjë para kësaj, kjo vajzë do ju shkrijë së qeshuri

Video e një vogëlusheje ka bërë xhiron e rrjetit pikërisht prej kërkesës së saj. Në videon e publikuar vogëlushja shfaqet duke qarë dhe shprehet se do një mama tjetër pasi siç duket e ëma e ka qortuar për ndonjë gabim.

“Po sillesh keq me mua?”, e pyet vogëlushja të ëmën. “Jo”, i përgjigjet ajo. “Je e lumtur?”, e pyet sërish vajza. “Po”, ia kthen e ëma. “Më duhet një mama tjetër”, i thotë vogëlushja me lot në sy.

“Kë dëshiron si mamanë tënde?”, e pyet e ëma. “Teze Xhenin”, i përgjigjet ajo. “Ok, do t’i them”, i thotë e ëma dhe përgjigja e vajzës i ka shkrirë të gjithë së qeshuri. Edhe pse tha që donte mama tjetër, ajo i përgjigjet të ëmës: “Ok mami”.

“Nuk mund të më thërrasësh më mami”, i thotë e ëma. “Si e ke emrin?”, e pyet vogëlushja. “Mishel”, i përgjigjet ajo, por vajza e kupton që e ëma nuk ka këtë emër. Ndiqni këtë moment në videon e mëposhtme.

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *