AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO e rëndë/ Britma dhe lot, gruaja rrethohet nga dhjetëra burra dhe ngacmohet seksualisht

Një video e rëndë është përhapur me shpejtësi në internet, ku duket një grua e cila ngacmohet seksualisht nga një grup burrash. Pamjet janë kapur në Mansoura, rreth 75 milje në veriperëndim të Kajros në Egjipt natën e Vitit të Ri.

Në videon e publikuar nga “Daily Mail”, gruaja bërtet dhe qan, teksa burrat e kapin me dhunë dhe e fusin në makinë, ku e pret edhe një shofer. Lidhur me këtë video, autoritetet kanë nisur hetimet, ndërsa nuk kanë qenë të pakta reagimet nga qytetarët.

Në “Twitter”, njerëzit kërkuan ashpërsimin e legjislacionit për të mbrotjur gratë nga ngacmimet seksuale. “Kjo vjen si rezultat i mungesës së ligjit në Egjipt”, shkroi një qytetar.

Ndërsa një tjetër shprehu indinjatën e tij për veprimin e grupit të burrave. “Ata janë kafshë, betohem se nuk kanë moral. Ata mendojnë vetëm për gratë si mjete kënaqësie dhe joshjeje”, tha ai.


(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *