Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO e frikshme/ Tenda dhe karrige përtokë, era e fortë shkatërron lokalin në Tiranë

Era e fortë që ka mbërthyer Tiranën ditën e sotme ka lënë pas edhe pasoja. Një lokal në kryeqytet është shkatërruar nga era “shkulëse”. Siç shihet edhe në video, si pasojë e erës janë shkatërruar tenda dhe karriget e lokalit.

Deri tani nuk ka të lënduar nga rrëzimi i tendave dhe karrigeve, por duhet të theksohet se pamjet janë vërtetë të frikshme.

Sakaq, në rrugët e Tiranës ka plot pemë të rrëzuara, ndërsa kujtojmë që pak më parë u shemb edhe pema e Vitit të Ri në sheshin “Skënderbej”. Po ashtu, OSHEE ka njoftuar se si pasojë e motit të keq është këputur fideri në Selitë. Brigadat e avarive janë në gatishmëri për rregullimin e dëmeve.


(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.