Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video e fortë/ Protestë kundër betonizimit të plazhit, qytetari shtrihet para betonieres

Një protestë kundër betonizimit të plazhit është zhvilluar në Sarandë, ku nuk kanë munguar as tensionet.

Një prej qytetarëve është shtrirë përpara betonieres, në mënyrë që të pengonte punën e saj.

Irritimi i qytetarëve vjen për shkak të betonizimit të plazhit të Centralit.

Firma kontraktore ka hedhur zhavorr tek pjesa e Centralit, dhe kjo ka sjellë dhe reagimin e fortë të qytetarit.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *