Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

VIDEO/ Do t’ju lehtësojë jetën! Si të hiqni lëvozhgën e vezës brenda 10 sekondash

Të gjithë hasim vështirësi kur vjen puna për të hequr lëvozhgën nga një vezë e zierë. Hera-herës ajo ngec në vezë ose ikën bashkë me të.

Por në rrjet po qarkullon një video që tregon një mënyrë shumë të thjeshtë sesi të qërohet një vezë brenda 10 sekondash. Mjafton vetëm ta fusni vezën brenda një gote boshe, më pas ta mbushni atë pak me ujë dhe ta tundni me forcë.

Pasi të kryeni këtë, nxirrni vezën nga gota dhe do të shikoni sesa e kollajtë është të heqësh lëvozhgën. Kjo video i ka mahnitur të gjithë përdoruesit e rrjetit social “Twitter”, të cilët e quajnë metodën magji.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *