Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Degjeneron në dhunë mes tifozërive derbi Tirana-Partizani, raportohen 3 të lënduar, shoqërohen në komisariat disa persona

Ka degjeneruar në dhunë mes tifozeve situata në Elbasan në derbin Partizani- Tirana. Si pasojë e përplasjes mes tifozërive kanë mbetur të lënduar të paktën 3 persona, si dhe janë shoqëruar në komisariat disa persona për dëmtim te pronës private.

Ndërkohë janë thyer xhamat e dy lokaleve në në ne afërsi të qendrës së qytetit dhe një në afërsi të stadiumit.

Po ashtu një mjeti të parkuar përballë stadiumit iu tentua vendosja e flakës por ndërhyrja e menjëhershme bëri që zjarri i vendosur poshtë mjetit të fikej menjëherë.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *