Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Video/ Çoi peshë “The Voice of Greece” me këngën shqiptare, kush është ukrainasja me zërin e mrekullueshëm

Prej dy ditësh në media po qarkullon një video e një këngëtareje ukrainase, Angelina Statyeva zgjodhi që në skenën e “The Voice of Greece” të sillte një këngë shqiptare.

Bukuroshja i la të gjithë pa fjalë, teksa këndoi “Lule Lule”, duke bërë që të gjithë trajnerët të kthehen për të, dhe të kërkojnë që ta kenë në skuadrën e tyre.

Me një zë brilant dhe performancë fantastike, ukrainasja mahniti jurinë e “The Voice”, dhe tashmë do të vijojë rrugëtimin e saj në kompeticionin muzikor.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *