Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Çift i ri në showbiz? Vëllai i Besnikut u puth me aktoren e njohur në dasmë!

Dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit ka qenë e mbushur plot surpriza.

Ermal Mamaqi ishte ai i cili krijoi një atmosferë të paparë festive që i mbajti të ftuarit të gjithë në këmbë!

Pas hedhjes tradicionale të buqetës, të cilën e kapi aktorja Olta Daku, një tjetër lojë ishte menduar për djemtë beqarë!

Në vend të luleve, u hodh llastiku që nusja vendos në këmbë dhe atë e kapi vëllai i Besnikut.

Ky i fundit i vendosi llastikun në këmbë Oltës dhe krejt papritur të dy u puthën duke i habitur të gjithë e duke shkaktuar të qeshura.

Nuk e dimë nëse edhe kjo puthje ishte pjesë e traditës, por në videon e publikuar në Xing.al, dëgjohet zëri i Ermalit që nuk e priste aspak këtë gjë.

 

 

View this post on Instagram

 

Olta Daku dhe vëllai i Besnik Krapit? Nga dasma e Jonidës dhe Besnikut Video: @elonaduro

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.