Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Video/ Bashkëshortin e Jonida Vokshit e kemi patur para syve, producenti pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Moderatorja Jonida Vokshi dhe producenti Besnik Krapi janë një ndër çiftet më të rinj të shoubizit shqiptar. Pas një lidhjeje “enigmatike” dhe të fshehtë për publikun, në shtator ata kurorëzuan dashurinë e tyre. Por në fakt publiku e ka patur para syve kosovarin që i ka rrëmbyer zemrën moderatores së njohur.

Krapi ka marrë pjesë në klipin e këngëtares Elvana Gjata për këngën “Nuk janë më”. Ai është i ulur në pjesën e përparme të makinës, ndërsa mbrapa ndodhet Elvana.

Xhirimet e këtij klipi i kemi parë të gjithë shumë herë, por askush nuk e ka bërë dot lidhjen mes Besnikut të “dikurshëm” dhe atij që dashuron Jonida Vokshi.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *