Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Autoblindi plot me para sulmohet me breshëri plumbash, si arriti t’i manovrojë shoferi

Ky është momenti kur autoblindi që transportonte para sulmohet me breshëri plumbash. Ngjarja ka ndodhur në Afrikën e Jugut dhe momenti i sulmit është filmuar nga kamerat e automjetit.

Fatmirësisht nga sulmi i frikshëm nuk pati të lënduar, ndërsa videoja është bërë virale në rrjetet sociale.

(R.G/faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.