Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Ana o të shkë*dhe*sha nonën”, Aleksandër Gjoka shfrenon gojën: Na çave b*thën, ik pir*hu!

Aleksandër Gjoka është një nga artsitët më në zë të skenës muzikore shqiptare, i cili njihet për zërin e tij brilant dhe interpretimet live.

Mbrëmjen e kaluar në një darkë me shoqërinë dhe njerëz të afërt, teksa po festonte ditëlindjen e mikut të tij Endri Prifti, këngëtari ka shfrenuar gojën.

Ndërkohë që po këndonte me të ftuarit, Gjoka nuk e përmbajti fjalorin megjithëse të pranishmit po e filmonin dhe po e shpërndanin live në rrjetet sociale.

“Kjo është Ana në vend, se na çave b*thën në një vend, ik pirdhu, ik pirdhu eeejj. Ana …(nuk kuptohet) je kokrra legenes Ana o se për ty bëj një m*t Ana o, të shk*rdhefsha nonën Ana, të shk*rdhefsha nonën Ana, ik e p*rdhu Ana, ik e p*rdhu Ana”, dëgjohet të këndojë Aleksandri.

“Dëgjo ju intelektualëve, ore kur shkoni në banjo si thoni do kryejmë procesin e jashtëqitjes apo do bëjmë m*tin. Ik e p*rdhu, ik e”, vijon më tej këngëtari duke folur me fjalë banale.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *