Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Molla e shèrrit bëhet një femër? Zbulohet arsyeja e vrásjes së vëllait të futbollistit të njohur

Vëllai i mbrojtësit Serge Aurier ndërroi jetë si pasojë e një plágosje dhe kjo ngjarje trònditi botën e futbollit. Christopher Aurie kaloi natën në një nga klubet e qytetit të Tuluz në Francë dhe ka qenë një shèrr i momentit me persona të pranishëm aty, që i ka marrë jetën.

Në lidhje me këtë ngjarje një person i dyshuar si autori është dorëzuar në pòlici dhe ka dhënë dëshminë e tij për ngjarjen që dyshohet të ketë ndodhur për një lidhje dashurie.

Ngjarja ndodhi tre ditë më parë në orën 5 të mëngjesit. Personi me të cilin është konfrontuar Kristofer ka qenë i ármatosur dhe ka gòditur futbollistin në stomak, duke i shkaktuar vdèkjen.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.