Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Veliaj sfidon artistët për shembjen e godinës: Të hënën do të prezantohet plani për Teatrin e Ri

Përmes një video postimi në rrjetet sociale, Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka njoftuar zyrtarisht se mbledhja e Këshillit Bashkiak për planet e Teatrit do të bëhet të hënën në orën 11.00.

Veliaj ka sfiduar sërish rezistencën e artistëve për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, ndërkohë që ka publikuar një video të ndërtimit të Këndit të lojrave tek Liqeni pak vite më parë.

“Të hënën ora 11 do t’i prezantoj Kësh. Bashkiak planet për Teatrin e Ri. Por, kjo video DUHET parë si një dëshmi, për të kuptuar çfarë po vendosim e pse kundërshtohet nga të njëjtët njerëz që kanë zgjedhur të bllokojnë çdo punë të mirë të Tiranës! Ju pres të hënën! FORCA!”, shkruan Veliaj.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *