Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Veç trimat hanë plumb b****”, plas sherri mes Stresit dhe Noizyt: Ne nuk merremi me legena

Armiqësia mes rreperave Stresi dhe Noizy duket se është rikthyer. Ditën e djeshme Noziy bëri një postim ironizues për Stresin në “Instagram”.

Ky rrjet social të jep mundësinë që të shikosh sa herë është ndërruar emri i secilës llogari dhe Noizy u kap pas usernamit të dikurshëm të Stresit, Vlonjati.

Në një foto të publikuar në Instagram, ai shkruante: “Vlonjatiii. Humor pa kufi”. Por Stresi nuk e la pa iu kundërpërgjigjur.

Në “Instastory” ai shkroi: “Ne nuk merremi me legena, ne na duhen burra m’u marrë, legenat i kemi lënë që të merren legenat me legenat.”

Në një postim tjetër, ai i dërgoi një tjetër mesazh Noizyt. “Veç trimat hajnë plum b…, reperat trima hahahahh. Athinë o malaka, ca të t’thotë vllai ty shihemi vërdallë”, shkroi Stresi sipër fotos ku dukej një pistoletë dhe hashash.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *