Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreTe Gjitha

Vdes nga uria gruaja nga Saranda, gjendet pas 18 ditësh në banesën e saj në Athinë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Sarandës ku një grua ka ndërruar jetë për shkak të anoreksisë. Referuar “SarandaWeb”, mësohet se 47-vjeçarja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, është gjetur e vdekur 18 ditë më pas në banesën e saj në Shën Nikolla të Athinës.

Pas kryerjes së ekspertizës mjeko-ligjore, rezultati ka qenë shokues.

Mësohet se shkak i vdekjes është bërë mosushqyerja. 47-vjeçarja vuante prej kohësh nga depresioni i rëndë shkaktuar nga mungesa e punës dhe kushtet e vështira ekonomike. (XH.A/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *