AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vdes në moshën 85 vjeçare aktorja e njohur shqiptare

Ditën e sotme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare aktorja e njohur kosovare Leze Qena.

Në fillim të këtij muaji aktorja u shtrua me urgjencë në spital pasi gjendja e saj shëndëtsore nuk ishte e mirë.

Leze dhe pse në moshë të madhe ka qënë aktive deri para pak muajsh së fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija.

Image

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *