AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vajza e Eli Farës publikon bisedat e ‘nxehta’ me të dashurin

Marina Fara, vajza e këngëtares Eli Fara edhe pse nuk ka zgjedhur të jetë pjesë e artit si e ëma, është kthyer në një personazh shumë të komentuar në vendin tonë.

Përpara disa kohësh Marina bëri publike  lidhjen e saj të re duke postuar disa foto me të dashurin e  ri. Ajo dhe i dashuri e mbajnë lidhjen në distancë, duke qenë se ai nuk jeton në Shqipëri.

Marina ka publikuar një foto ku shfaqet duke biseduar në kamera me të. Si gjithmonë Fara është shfaqur shumë provokuese duke ekspozuar gjoksin përpara kamerës .

Përmbi foto ajo ka shkruar: “Shumë larg dhe shumë afër” duke e shoqëruar me dy zemra të mëdha. Sigurisht si në çdo postim tjetër edhe këtu ja ka mbuluar fytyrën partnerit të saj.

(L.K/Faxweb)

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *