Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

U tha se janë ndarë, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kapen mat në Tiranë (FOTO)

Prej disa muajsh është përfolur se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari i kishin dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Thashethemet vazhduan për një kohë të gjatë pasi as Lori e as Visi nuk reaguan për t’i hedhur poshtë fjalët.

Mirëpo tanimë nuk ka më dyshime pasi çifti janë fotografuar bashkë.

Në foton e publikuar nga “Fun Day” në “IN Tv”, Lori dhe Visi shfaqen duke ecur në rrugët e Tiranës, të dy të veshur si gjithnjë me shumë stil.

Lori dhe Visi janë përfolur shpesh për ndarje gjatë lidhjes së tyre disa vjeçare. Shkak është bërë edhe fakti që janë treguar të rezervuar duke mos publikuar shpesh foto me njëri-tjetrin.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.