Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U përplas me kamionin në Lezhë, kush është 55-vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksident (EMRI)

Në vijim të informacionit paraprak, bëhet me dije se drejtuesi i mjetit tip Benz , i cili humbi jeten në aksidentin në Lezhë, u identifikua dhe quhet Eduard Grishaj 55 vjeç, banues në Shkodër.

Aksidenti tragjik ndodhi rreth orës 20:00 të mbrëmjes së sotme, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Dajçit”, në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku si pasojë e përplasjes së një kamioni me një automjet tip Benz mbeti i vdekur në vend drejtuesi i autoveturës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërkohë që drejtuesi i kamionit shtetasi T.M.,është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë për veprime të mëtejshme hetimore.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.