Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

U pagua mijëra euro, ç’do të bëjë Georgina Rodriguez me paratë e Sanremos

Shuma marramendëse që iu dha Georgina Rodriguez-it sa i takon moderimit të saj në festivalin e Sanremos shkaktoi polemika.

Disa komentues e konsideruan pagesë “të çmendur” shifrën prej 140.00 eurosh, para që gruaja e yllit Cristiano Ronaldo do t’i dhurojë për bamirësi.

Bëhet fjalër për spitalin e fëmijëve “Regina Margherita”, në Torino. Paratë do shkojnë në ndihmë të reparteve të spitalit të fëmijëve, ndërsa raportohet se do përdoren për mirëmbajtjen dhe rinovimin e tij.

Mediat italiane shkruajnë se stafi i modeles argjentinase ka kontaktuar me spitalin për t’i komunikuar vendimin e Rodriguez-it për të dhuruar paratë.

Georgina Rodriguez u ngjit në skenë mbrëmjen e së enjtes, e veshur me dy fustane nga stilistja shqiptare Lia Stublla.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *