Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

U hutua në telefon dhe ra nga shkemi 30 metra i lartë, 32-vjeçares i buzëqesh fati

Një e re ra nga maja e një shkëmbi 30 metra të lartë pasi u shpërqendrua nga telefoni i saj celular dhe qëndroi për 13 orë derisa një person dëgjoi lutjet e saj për ndihmë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Palos Verdes, në Los Angeles. 32-vjeçarja ndodhej në majë të shkëmbit rreth orës 19:00 të së enjtes kur ra teksa po kontrollonte telefonin. Ajo nuk u gjet deri në orën 08:00 të mëngjesit të ditës tjetër, kur një kalimtar i rastit e dëgjoi. Ai nuk mundi që ta shpëtonte, kështu që njoftoi autoritetet.

Sipas asaj që shkruan e përditshmja The Independent, një zyrtare e policisë tha se 32-vjeçarja ishte me fat që kishte shpëtuar dhe që dikush e kishte dëgjuar në gjithë atë erë e zhurmë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *