Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

U godit nga rrufeja, gjendet i pajetë një 46 vjeçari (EMRI)

Një 46 vjeçar është gjendur i pajetë në Lagunën e Karavastas.

Mësohet se viktima është Agim Shkoza, banues në Divjakë. Shkoza ka qënë duke peshkuar me varkë në lagunë, dhe dyshohet se është goditur nga një rrufe.

Njoftimi zyrtar:

Në orët e para të mëngjesit, në Lagunën e Karavastas është gjetur pa shenja jete shtetasi Agim Shkoza, 46 vjeç, banues në Divjakë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se ky shtetas ka qënë duke peshkuar me varkë në lagunën e Karavastasë dhe gjatë natës dyshohet të jetë goditur nga një shkarkesë elektrike (rrufe).

Po kryhen veprimet proceduriale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *